+38 095 13 23 720, +38 068 948 1461

Блог

Лют
09

Півострів півдня Греції Пелопоннес - це справжня скарбниця пам'яток. Це й не дивно, адже практично всі важливі історичні події Стародавньої Греції проходили десь в цих місцях.

Жов
30

Омиш — місто в Хорватії, в Сплітсько-Далматинській жупанії. Знаходиться в центральній частині узбережжя Адріатичного моря між містами Спліт і Макарська у місці впадання в море річки Цетіна з мальовничим і дуже глибоким каньйоном і порогами.

Жов
29

Для того, щоб найкраще «відчути» Туніс, зрозуміти його колорит, смак та запах – однозначно рекомендую відправитись у дводенну мандрівку Сахарою. Це прекрасна можливість побачити безкраї піщані простори, які йдуть далеко за горизонт, відчути спекотне дихання Африки та силу пустелі, яка здатна захопити міста та цивілізації, і врешті, поринути в східну екзотику з автентичним відтінком!

Жов
02

Грузія - невелика чарівна країна,  подорож в яку залишиться у вашому серці назавжди! В Грузії багато неймовірних храмів і монастирів, адже грузини дуже релігійний народ. Кожен регіон Грузії відрізняється дуже сильно один від одного, але спільне в них одне - це люди! 

Вер
27

Шрі-Ланка – унікальне місце, яке залишається в серці назавжди. Рукотворні пам’ятки і неймовірні природні явища зливаються в нову реальність. Шрі-Ланка ( попередня назва – Цейлон) – в перекладі з санскриту «благословенна земля», і воно повністю себе оправдовує. 

Вер
20

Місто, в якому поєднується непоєднуване: яскраве сонце протягом року, білосніжні пляжі, незабутні пейзажі, тропічні ліси, китайський колорит та шум і поспіх мегаполіса.

Вер
20

Квітковий рай. Це було не досяжною мрією понад 20 років. Але доля іноді робить подарунки руками дорогих людей. Помандруйте з нами у цей неймовірний світ.

Вер
20

Улюбленим місцем прогулянок туристів і жителів міста є центральна вулиця Старого міста Страдун .  Під пекучим сонцем ми повільно прогулювались вулицею, постійно заглядаючи у вузесенькі бічні вулички, на яких умудрялись втискатись столики кафешок. А вздовж вулиці цікаві крамнички з неймовірним крамом і ресторанні столики, де ліниво мружаться відпочиваючі.

Вер
20

Скоп'є — столиця маленької балканської країни Македонії. Земля була центром древніх античних цивілізацій, середньовічних імперій і королівств в епоху відродження греків, турків, сербів, хорватів, болгар. Історія цього міста рясніє відомими іменами, такими як цар Юстиніан Перший, Філіп Другий (батько великого полководця Олександра Македонського, який створив світову державу), черниця Мати Тереза.  Місто було знищено потужним землетрусом ще в 1963 році і постійно відбудовується. З кожної точки Центру видно Хрест Тисячоліття на горі Крстовар

Вер
20

Спліт (Split), найбільше і друге після столиці місто Далмації з 1700-річною історією, є в центральній частині узбережжя Хорватії між містами Задар і Дубровник. Спліт,  розділяючи Далмацію на дві частини , лежить на півострові Мар'ян, між затокою Каштела і Сплітським каналом, біля підніжжя Мосорсьиіх гір. Історичний центр міста внесений до спадщини ЮНЕСКО. 

Сер
24

Розповім Вам про нашу подорож з двома дітками до Туреччини. Дітки 2 і 4 роки. Туреччина, здавалося куди б простіше, адже у більшості з нас засів стереотип, що там окрім олінклюзіву і дешевих турецьких речей нічого немає.

Сподіваюся, моя маленька розповідь розвіє Ваші думки щодо шаблонності відпочинку в Туреччині.

Сер
24

Наша подорож до Адріатичного моря проходила через вісім країн і ще більше кордонів. І це була захоплююча пригода. Нарешті Чорногорія з неймовірними краєвидами, справді чорними і височезними горами і неповторною  Которською затокою ( Boka Kotorska ). Прогулянки містами незабутні. Наш шлях пролягав по берегу Которської затоки і ми об’їхали майже усю затоку довкола.

Сер
21

Острів Святий Стефан, з'єднаний з материком рукотворним перешийком, заселений в XV столітті рибалками. Тривалий час на острові було невеличке рибальське селище. Цей фешенебельний готель у минулому був просто фортецею, яку спорудили місцеві мешканці сім'ї клану Пастровічей, щоб захистити своє майно від піратських зазіхань, й назвали іменем Святого Стефана. В стінах фортеці сховалися житлові будинки і церква, присвячена покровителю клану Святому Стефану.

Сер
21

Зупинились перепочити у Будві. Колись, років 7 тому, були в цьому місті. Цікаво було порівняти враження. Місто Будва - основний і найбажаніший курорт Чорногорії. Разом з околицями утворюють Будванську рів'єру. Це - цілий ланцюг сел і селищ вздвож моря. Прибережна лінія Будви складає 21 км. , де розташовано 17 пляжів. 

Сер
17

Наша подорож до Адріатичного моря проходила по Угорщині. Увечері зупинились у Се́ґеді. Я завжди готуюсь до зустрічі з містами, вичитуючи історію і переглядаючи світлини видатних місць. А на це місто ми мали ”кинути оком“ кілька хвилин, тому йшли просто прогулятися. І ця прогулянка була до півночі з широко відкритими очима і тріпотінням серця. В старе місто входили через символічні ворота в честь воїнів – захисників.

Сер
01

Всі види харчування в готелях позначаються латинськими літерами (BB, HB, FB) – такі скорочення можна виявити і в описі туру, і в каталозі, де представлені готелі. Харчування ВВ (Bed & Breakfast) ВВ означає, що в готелі ви отримаєте тільки сніданок. Зазвичай, такий варіант пропонується для екскурсійних турів або бізнес-поїздок.

Сер
01

Велика і легендарна столиця Італії може похвалитися своїми самими унікальними в світі міськими красотами. Але тут можна не тільки насолоджуватися захоплюючими краєвидами, але й дечому повчитися.

Лип
26

Фінська опера. Що може бути романтичніше, ніж перегляд оперного дійства в середньовічному замку, що підноситься над озером. Оперний фестиваль Савонлінна проходить з 4 липня по 2 серпня в замку Олавінлінна, розташованому в фінському озерному краї. Фестивальна програма включає такі опери як 'Ріголетто', 'Аїда' і 'Летючий голландець ".

Лип
11

Найпростіша «астрономія» зрозуміла кожному туристу: п'ятизірковий готель явно краще однозіркового. Але чим більше подорожуєш, тим більше питань і непорозумінь виникає. Чому готель з трьома зірочками може бути цілком затишним місцем, але в іншій країні ті ж самі три зірки означають запорошений клаптик простору? Чому в Єгипті і Туреччині все узбережжя усіяне «п'ятірками», а в Греції взагалі букви замість зірок – А, В, С

Лип
03

Водний туризм дуже різноманітний. Це і каякінг, і рафтинг, і сплав на катамаранах або, власне, байдарках. Останній, мабуть, найбільш поширений в нашій країні серед туристів. З комерційною метою найчастіше сплавляються на рафтах – витягнутої форми надувних плотах, які спочатку призначалися для рятувальних цілей.

Контакти

Email: christina.vogel1989@gmail.com
Телефон: +38 095 13 23 720
Телефон: +38 068 948 1461